Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Szkolny konkurs „Kreowania wizerunku” w ZSCH – relacja

Pola Negri, Maria Skłodowska-Curie, Jan Paweł II czy księżna Diana – to tylko niektóre z postaci, które można było spotkać dziś w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Wszystko to w ramach konkursu „Kreowania wizerunku”.

Ideą konkursu było ukazanie walorów pracy wizażysty, stylisty i fryzjera, a każdy z uczestników miał za zadane możliwie wiernie odwzorować historyczną lub znaną postać. Zgłosiło się kilkanaście zespołów, które przez kilka godzin pracowały nad wizażem, stylizacją włosów i  ubiorem. Efekt przerósł oczekiwania organizatorów, a jury również nie miało łatwego zadania. Ostatecznie przyznano trzy główne miejsca oraz trzy wyróżnienia.

 

1 miejsce

Zuzanna Jędrzejewska,  3 GF

Aleksandra Słomczewska 3 PF

 

2 miejsce

Paulina Betka 1 TF

Zuzanna Wrzesińska 1 TF

Wiktoria Konderska 1 TF

Anastasiia Antoniak 1 TF

 

3 Miejsce

Patrycja Gałązka 2 THK

Weronika Jędrusiak 2 BF

 

Organizatorami konkursy byli nauczyciele Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku: Aneta Gniada-Wieczorek, Aneta Karmowska, Karolina Wysińska

Dziękujemy firmom za wsparcie:

  • Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy
  • Hurtownia Style Art. fryzjersko-kosmetyczne, ul. Wieniecka 34, Włocławek
  • Studio Fryzjersko-Kosmetyczne DK Włocławek

 

maj 26, 2022

Skip to content