zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00

Godziny dostępności

UWAGA!!!
Proszę o kontaktowanie się z nauczycielem przed przyjściem na spotkanie w celu usprawnienia organizacji spotkania.

GODZINY  DOSTĘPNOŚCI
L.P. IMIĘ I NAZWISKO DZIEŃ GODZINA SALA
1. ANTOSZEWSKA ANNA środa

 

11.30-12.25

 

siedziba Samorządu Uczniowskiego

 

2. BALCERZAK ZDZISŁAWA Środa 7:30 – 8:00 i 14:50 – 15:20 206A
3. BARTUSIK MARZENA      
4. BŁASZCZYK MACIEJ wtorek 10:30-11:30 119B
5. CELMER MAGDALENA Poniedziałek 8:00 – 9:00 Gabinet wicedyrektora
6. CHEŁMINIAK IZABELA poniedziałek 7:00 – 8:00 biblioteka
7. CHODULSKI ROBERT Poniedziałek  czwartek 7:30-8:30 PON

15:00-16:00 czw

204B pon

Sala Gim. czwartek

8. CHRZANOWSKA WIOLETTA poniedziałek 11:00:11:30 311B
9. ĆWIKLIŃSKA MONIKA wtorek 14:00-15:00 309A
10. DMOCH EWA piątek 7:45-8:45 06B
11. DOLATOWSKA ANNA środa 14:00 – 15:00 113B
12. DWORZYŃSKA-CIUBA IWONA      
13. GALCZAK ARLETA poniedziałki

 

8.:00- 8:50 oraz 14.00 – 14.10

 

pokój nauczycielski

 

14. GARLICKA ELŻBIETA czwartek 8:45-9:45 318B
15. GĄDEK MAGDALENA piątek 11:25-12:25 303A
16. GIERSZEWSKA IWONA poniedziałek 11:30-12:30 111A
17. GŁÓWKA-WOŻNIAK ANETA czwartek 9:40 – 10:40  
18. GNIADA-WIECZOREK ANETA poniedziałek 9:40-10:40 212B
19. GOCLIK EDYTA czwartek 13:10 – 14:10 pokój nauczycielski
20. GOLON-GROCHOWINA AGNIESZKA Poniedziałek

wtorek

9:35 – 10:05 111B
21. GÓRSKI ROBERT środę

 

. 11.25-12.25 nauczycielski

 

22. GRABOWSKA KATARZYNA piatek 7:45-8:45 07B
23. GRZEGÓRSKA – KARNIKOWSKA JUSTYNA PONIEDZIAŁEK 9:40 – 10:40 208B
24. HRABIA RENATA      
25. JANKOWSKA ELŻBIETA poniedziałek 12:10 – 13:10 202B
26. JANKOWSKA IZABELLA piątek 8:40 – 9:40 310B
27. KARMOWSKA ANETA poniedziałek, piątek 10:10-10:40 (P)

8:20-8:50 (piątek)

114B
28. KARPIŃSKI BARTŁOMIEJ środa 7:50-8:50 aula
29. KAZANECKA KARINA Środa 8:00 – 9:00 Gabinet wicedyrektora
30. KŁOSINSKA JOWITA poniedziałek 7:00 – 8:00  
31. KOSTRZAK AGNIESZKA piątek 8:00-9:00 07B
32. KOSTRZEWA JOANNA środa 7:50 – 8:50 311 A
33. KOWALCZYK MACIEJ wtorek 8:00 – 9:00 Gabinet dyrektora
34. KOWALKOWSKA ANNA Wtorek

Piątek

 

Wtorek 11.30 -12.00 godz.

Piątek 11.00 – 11. 30

 

Pokój nauczycielski

 

35. KRAJEWSKA MAGDALENA wtorek

 

9:35:10:35 sala 104B

 

36. KRYSKA DANIEL wtorki

środy

 

 

wtorki od 14:00 (30 min.)

środy od 15:45 (30 min.)

 

 

sala 311 B

 

 

37. LEWANDOWSKA DANUTA poniedziałek 12:15-13:15 205A
38. MAJEWSKA WIESŁAWA poniedziałek 13:30-14:30 213B
39. MAKOWSKA ELŻBIETA piatek 8:40-9:40 302 B lub pokój nauczycielski
40. MATUSIAK-GLONEK DOROTA czwartek,piątek 7:30-8:00 318B
41. MĘTLEWICZ URSZULA środa 14:30-15:30 08B
42. MICHORZEWSKI PAWEŁ czwartek 15:40 – 16:40  
43. MISTERA MARCIN środa 11:25-11:55

11:45-12:15

pokój nauczycielski
44. NEJMAN BEATA poniedziałek środa

 

poniedziałek 7.30 – 8.00

środa 8.15 – 8.45

 

sala 112B

 

45. NIEZNAŃSKA MAŁGORZATA      
46. NOWACKA KATARZYNA wtorek,czwartek 7:30-8:00 218 B
47. NOWICKI BARTOSZ wtorek 7:00-8:00 309B
48. NUSZCZYNSKA KATARZYNA      
49. OSIECKA-MŁYNARCZYK ANITA czwartek 7:45-8:45 106A
50. OWCARZ – KWIATKOWSKA MILENA      
51. PIASECKA WIOLETTA piątek 15:15-16:15 biblioteka
52. PIEROWSKI PIOTR poniedziałek 10:25 – 11:25 107b/pokój nauczycielski
53. PŁUZA KATARZYNA poniedziałek, środa 7:00-7:30 (p)

7:30-8:00 (ś)

307B
54. POGONOWSKA-SZADKOWSKA EWA czwartek 8:00 – 9:00 116A
55. PRZYCHODZKA-WAWRZONKOWSKA MAGDALENA Wtorek, środa 11:50 1250  
56. REWASIEWICZ MONIKA wtorek 11:35-12:35 02
57. ROGIEWICZ ANITA środa 7:45 – 8:45 117A
58. ROZMUS-STRZELECKA ALEKSANDRA piątek 8:15 – 9:15 109A
59. RYNIEC-HENDZELEWSKA MAGDALENA czwartek 8:35-9:35 105B
60. RZEKANOWSKA IWONA czwartek 12:10-13:10 308B
61. SIERADZIŃSKA SŁAWOMIRA poniedziałek 8:00-9:00 312A
62. SOBOLSKI WOJCIECH wtorek 9:40-10:40 Pokój nauczycielski
63. STANKIEWICZ MAREK piątek 12:15-13:15 106B
64. STAWISZYŃSKA ELŻBIETA poniedziałek 7:00-8:00 101B
65. SYKUŁA DOROTA piątek 7:30 – 8:30 03A
66. SZCZOTKOWSKA IZABELA czwartek 14:00-15:00 108B
67. SZMAJDA DOROTA czwartek 14:50-15:50 107A
68. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF poniedziałek 13:15-14:15  
69. WIŚNIEWSKI PATRYK środa 11:25-12:25 pokój na sali gimnastycznej
70. WOJCIECHOWSKI DANIEL czwartek 13:15-14:15 205B
71. WOJCIECHOWSKA WIOLETTA środa co dwa tygodnie w parzyste dni miesiaca 14:30-15:30  
72. WOJTCZAK DOROTA Poniedziałek

środa

7:15 – 7:45  
73. WOJTCZAK SYLWIA Poniedziałek 7:45-8:45 05 B
74. BRACISZEWSKA JOANNA Poniedziałek 7:45-8:45 305B

 

Skip to content