Współpraca z ANWIL

ANWIL to wiodące przedsiębiorstwo sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej, które funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 50 lat i jest jednym z filarów krajowej gospodarki. Spółka jest jedynym producentem polichlorku winylu w Polsce oraz szóstym w Europie, a także drugim producentem nawozów azotowych w kraju i ósmym na Starym Kontynencie. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty do ponad 40 państwa na świecie. ANWIL, zatrudniając ponad 1250 osób, jest jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko-pomorskim. Firma zachęca do dołączenia do grona jej pracowników zarówno doświadczonych ekspertów, posiadających specjalistyczną wiedzę na temat procesów produkcyjnych, jak i świeżo upieczonych absolwentów szkół technicznych, ale nie tylko. W skład przedsiębiorstwa wchodzi bowiem aż 26 obszarów, więc zatrudnienie mogą w nim znaleźć także m.in. logistycy, kupcy, specjaliści ds. sprzedaży, specjaliści ds. inwestycji, ale również każdy, kto ma pasję i chce się przyczynić do rozwoju ANWILU, otrzymując w zamian atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia.

W ANWILU masz także możliwość odbycia stażu lub praktyki, które na pewno nie będą sprowadzały się do przysłowiowego parzenia kawy, czy obsługiwania kserokopiarki. Możesz być pewien, że będziesz miał okazję do wykazania się wiedzą w trakcie samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań. Twój opiekun pozostawi Ci szerokie pole do działania, ale jednocześnie będzie Cię wspierał i pomagał, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. ANWIL daje Ci szereg możliwości. Tylko od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz.

ANWIL w liczbach:

  • istnieje od 50 lat
  • ponad 1250 pracowników
  • 12 instalacji produkcyjnych
  • 26 obszarów
  • 80 000 km rurociągów tworzących instalacje
  • ponad 6 mln ton wyprodukowanego PCW
  • ponad 28 mln ton wyprodukowanych nawozów
  • 1225 km/h – prędkość pary wodnej na turbinach podczas produkcji nawozów

Szczegółowe informacje nt. ofert pracy, staży i praktyk znajdziesz na stronie internetowej www.anwil.pl, w zakładce „Kariera” – http://www.anwil.pl/PL/Kariera/Strony/default.aspx

Skip to content