Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Konkurs z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej-Curie

Z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej – Curie Zespół Szkół Chemicznych ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie „Maria Skłodowska –Curie”.

  1. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie :

I grupa 7-10 lat klasy I-IV szkoła podstawowa

II grupa 11-13 lat klasy V-VII szkoła podstawowa

III grupa 14-16 lat klasy II-III gimnazjum

  1. Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 kategoriach:
  2. Praca plastyczna– (uczestnicy to I,II i III grupa wiekowa) wykonana indywidualnie techniką dowolną (np. rysunek, plakat w formacie A4 lub 100/80 cm). Proszę na odwrotnej stronie pracę podpisać (imię, nazwisko, wiek, szkołę).
  3. Prezentacjamultimedialna–(uczestnicy toII i III grupa wiekowa) wykonana samodzielnie i zapisana w programie Power Point lub Liber Office (15-30 slajdów). Proszę pracę podpisać (imię , nazwisko, wiek, szkoła)
  4. Filmik „Rodzinka Curie” –(uczestnicy to III grupa wiekowa) uczeń „reżyser” nakręca np. telefonem komórkowym scenkę (0,5 -2min)przedstawiającą fragment z życiacodziennego  rodziny państwa Curie (liczba aktorów– dowolna). Proszę pracę podpisać (imię,nazwisko, wiek,szkoła)
  5. Podpisane prace (imię, nazwisko, wiek, adres szkoły) należy do dnia 02.2018

– przesłać do szkoły na adres  Zespół Szkół Chemicznych im .Marii  Skłodowskiej- Curie we Włocławku ul. Bulwary im. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4     87-800 Włocławek

– lub wysłać e mailem na adres;  iwonekd@poczta.onet.pl

–  lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkolnego ZSCH.

 

  1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapoznanie się z regulaminem konkursu – załącznik 1  i  zgłoszenie deklaracji uczestnictwa – załącznik2, które należy przesłać na adres ; iwonekd@poczta.onet.pl

Zaproszenie, regulamin, zgłoszenie (MS Word) – POBIERZ

 

sty 17, 2018

Skip to content