zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Kreowanie wizerunku w Chemiku – relacja wideo i zdjęcia

Po raz kolejny w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbył się konkurs na kreowanie wizerunku postaci historycznych lub fikcyjnych.

Mimo tego, że Zespół Szkól Chemicznych kształci przyszłych fryzjerów i stylistów, to w tym dniu swoje umiejętności mogli zaprezentować reprezentanci wszystkich kierunków. Połączenie pokazu stylizacji w nawiązaniu do historii świata czy do postaci fikcyjnych. Reprezentanci ? zespołów stworzyli wyjątkowe kreacje.

Zadaniem uczestników było możliwie wierne odwzorowanie postaci, które znamy z kart historii, ekranów kinowych czy scen muzycznych. Dzięki pomysłowości uczniów oraz umiejętności makijażu i modelowania fryzur mogliśmy zobaczyć „na żywo” takie postacie jak Michael Jackson, wróżka dzwoneczek, Frida Kahlo, kapitan Jack Sparrow, Magda Gessler czy Iga Świątek.

Zadaniem każdej z postaci było przygotowanie stylizacji, autoprezentacja poprzez omówienie jej historii oraz prezentacja na wybiegu. Jury nie miało łatwego zadania, ale ostatecznie przyznano trzy miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Ponadto każdy z uczestników otrzymał drobny upominek za udział w konkursie.

I miejsce:

Magda Gessler

Cruella De Mon

Kapitan Jack Sparrow

Poniżej publikujemy relacje zdjęciową oraz film z wydarzenia.

mar 1, 2023

Skip to content