Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

31 sierpnia tego roku Dyrektor ZSCH Krystyna Młotkowska odeszła na emeryturę

Są takie dni jak te, gdy po wieloletniej współpracy, przeżytych wspólnie chwilach przychodzi czas na nowy etap w życiu. 31 sierpnia br. wieloletnia Dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku Krystyna Młotkowska przeszła na emeryturę.

Krystyna Młotkowska zarządzała szkołą od grudnia 2010 r. jako pełniąca obowiązki Dyrektora, a następnie jako Dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Pracując w szkole zawsze kierowała się troską o wszystkich stanowiących społeczność szkolną.

Pragniemy złożyć Pani Krystynie Młotkowskiej serdeczne życzenia i podziękowania za długoletnią pracę oraz zaangażowanie. Jednocześnie zapewniamy, że drzwi Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku są zawsze dla niej otwarte. Liczymy również na wsparcie i zapewniamy, że zawsze jesteśmy otwarci na jej opinie i rady. Dziękujemy za wieloletnią współpracę!

Poniżej publikujemy również kilka słów, które przesłała do Nas Dyrektor Krystyna Młotkowska.

„Serdecznie dziękuję Wszystkim Pracownikom, Uczniom i Rodzicom za wieloletnią współpracę, za wspólnie spędzony czas i niezapomnianą atmosferę sprzyjającą realizowaniu zamierzeń zawodowych.”

Życzę powodzenia i sukcesów.

Krystyna Młotkowska

wrz 1, 2021

Skip to content