Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Maturzyści ukończyli szkołę. Zdjęcia

30 kwietnia w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się uroczyste wręczenie świadectw dla tegorocznych maturzystów. Przed absolwentami ZSCH najważniejsza próba – czyli egzamin dojrzałości.

To był ostatni dzień w szkole tegorocznych maturzystów z „Chemika”. Mimo tego absolwenci szkoły odwiedzą jeszcze raz ale tym razem stawią się na egzaminy maturalne, które zdecydują o ich najbliższej przyszłości. Czas spędzony w szkole średniej, to jedne z najpiękniejszych lat. Wtedy nawiązujemy przyjaźnie, które często pozostają na całe życie oraz stawiamy pierwszy krok w dorosłym życiu.

Publikujemy zdjęcia z uroczystego zakończenia roku maturzystów, które odbyło się w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Nie zabrakło występów artystycznych przygotowanych przez młodszych kolegów i koleżanki absolwentów szkoły. Wręczono również nagrody dla wyróżnionych oraz pamiątkowe upominki.

[Best_Wordpress_Gallery id=”83″ gal_title=”Maturzyści ukończyli szkołę. Zdjęcia 2019″]

maj 1, 2019

Skip to content