zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Prof. Mariusz Jędrzejko gościem „Chemika”. 20 marca
11 marca 2019
0

Zwieńczeniem tygodnia życzliwości zorganizowanego w ramach akcji „Życzliwy Włocławek” będzie prof. Mariusz Jędrzejko. W ramach wizyty, która odbędzie się 20 marca zaplanowano warsztaty z młodzieżą oraz szkolenie dla kadry pedagogicznej, służb mundurowych oraz kuratorów sądowych.

Na zaproszenie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku prof. Mariusz Jędrzejko przyjedzie po raz drugi. Poprzednia wizyta, która odbyła się w 2013 roku dotyczyła zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami. Wielokrotnie mogliśmy go wiedzieć w roli eksperta nie tylko podczas konferencji naukowych ale również w telewizjach ogólnopolskich, w tym m.in. TVP, TVN czy Polsat.

20 marca odbędą się dwa warsztaty skierowane do młodzieży Zespołu Szkół Chemicznych oraz oddzielny warsztat dla nauczycieli, pedagogów, funkcjonariuszy Policji oraz kuratorów sądowych.