Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Mały Mistrz Kuchni i uczniowie Chemika

4 grudnia br. W Szkole Podstawowej im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym odbyła się II Edycja Konkursu Kulinarnego pn. ‘Mały Mistrz Kuchni”. Wśród prowadzących konkurs byli uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku.

Konkurs, który zorganizowano we współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych, w tym nauczycielem zawodu Anetą Karmowską oraz uczniami klasy gastronomicznej. Uczestnikami przedsięwzięcia były dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas początkowych Szkoły Podstawowej. Do zadań dzieci należało udekorowanie świątecznej babeczki oraz pierników.

Dzieci po zakończonym konkursie otrzymały dyplomy i świąteczne upominki.

[Best_Wordpress_Gallery id=”79″ gal_title=”Mały Mistrz Kuchni”]

gru 7, 2018

Skip to content