zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Uczniowie ZSCH na Targach Hair Forum
30 października 2018
0

21 października klasy fryzjerskie wzięły udział w piątej edycji Targów Hair Forum w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach oraz wykładach w strefie dla ucznia, przygotowanych przez instruktorów tworzących programy edukacyjne.

Przyszli fryzjerzy z wielką ochotą występowali na scenie jako modele i poddawali się nowoczesnym zabiegom fryzjerskim.

Podczas zwiedzania stoisk Hair Forum, przyszli fryzjerzy poznali najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku fryzjerskim i kosmetycznym i przyglądali się pokazom znakomitych stylistów polskich i zagranicznych. Targi zakończyły się Mistrzostwami Artystów z całej Polski w wielu kategoriach.

Skip to content