Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Fryzjerzy z Chemika szkolili się wraz z firmą Wella

14 marca w pracowni fryzjerskiej Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się szkolenie, które przeprowadzili przedstawiciele firmy „Wella”. Tematem zajęć była pielęgnacja włosów i skóry głowy produktami „Londa”.

Było to jedno z wielu szkoleń, które organizuje ZSCH w ramach współpracy z przedstawicielami różnych firm. W zajęciach brała udział klasa 1 tf (technik usług fryzjerskich) pod opieką nauczyciela zawodu Aleksandry Rozmus-Strzeleckiej.

Kolejne z planowanych szkoleń odbędzie się w maju i będzie dotyczyć pracy z narzędziami grzejnymi.

[Best_Wordpress_Gallery id=”53″ gal_title=”Fryzjerzy z Chemika szkolili się wraz z firmą Wella”]

mar 22, 2018

Skip to content