zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Mały Mistrz Kuchni
2 stycznia 2018
0

Grudzień obfituje w konkursy kulinarne. Jednym z nich był konkurs „Mały Mistrz Kuchni”, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Szpetalu Górnym. Spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z uczniami kl. III GA pod opieką pani Anety Karmowskiej przebiegło w świątecznej atmosferze.

Uczniowie klasy IIIGA wraz z opiekunem zadbali o piękny wystrój holu, a w szczególności stołów na których znalazły się kuszące swoim wyglądem świąteczne ciasteczka. Zadaniem konkursowym „małych kuchcików” było zdobienie babeczki przy wsparciu starszych uczniów.

Pracę dzieci oceniało jury w składzie:

  • Przewodnicząca: Małgorzata Nieznańska
  • p. Aneta Okrój-Popek
  • p. Renata Górska
  • oraz uczniowie klasy IIIGA: Weronika Górczyńska, Agata Wyrwa.

Dzieci wykazały się wielką fantazją w ozdabianiu swoich babeczek, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników gromkimi brawami, dyplomem i drobnym upominkiem.
Było tak miło, że żal było się rozstać.

« z 2 »
Skip to content