zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
CHEMIK – Partnerem Pracodawcy. Szkoła – Rodzice – Pracodawca
20 grudnia 2017
0

W środę 13 grudnia w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się wydarzenie pod nazwą „CHEMIK – Partnerem Pracodawcy”. Podczas spotkania odbyła się m.in. debata pomiędzy rodzicami, pracodawcami i przedstawicielami szkoły oraz pokaz mody i konkurs na potrawę wigilijną.

Wydarzenie rozpoczęła wspólna dyskusja dotycząca współpracy pomiędzy szkołą, pracodawcą i rodzicami w zakresie skutecznego kształcenia i dobrego wychowania uczniów. Obecni byli m.in. przedstawiciele firm z różnych branż, rodzice oraz dyrekcja szkoły. Ponadto swoją obecnością zaszczyciła nas zastępca prezydenta Barbara Moraczewska, dyrektor Wydziału edukacji Urzędu Miasta Włocławek Agnieszka Białopiotrowicz oraz starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Wojciech Pawłowski. Starano się wypracować wspólne stanowisko dotyczące kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku przy jednoczesnej współpracy zarówno pracodawców jak i rodziców.

Kolejnym elementem wydarzenia była prezentacja potraw i rozstrzygnięcie konkursu „Potrawy wigilijne – starcie tradycji z nowoczesnością”. Dania wigilijne przygotowali uczniowie klas Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Po części konkursowej odbył się również pokaz fryzur inspirowanych miłością do włosów. Wszystko miało charakter pokazu mody, zatem na specjalnym czerwonym dywanie pojawiły się uczennice i uczniowie w pięknych kreacjach oraz ubraniach codziennych, wystylizowani przez fryzjerów ZSCH.

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród w konkursie:

  1. F.H. Chruściel s.c. Michał Chruściel i Agata Grabczyńska
  2. „Twój Market” – sieć sklepów
  3. Hotel „Ratuszowy” – Włocławek
  4. poseł na Sejm RP Tomasz Lenz
  5. PLUS – sieć telefonii komórkowej
« z 7 »

Skip to content