Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Chemik na niebiesko z drona!

Chemik przyłączył się do akcji w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły utworzyli wielki napis na środku boiska, a następnie uczestniczyli w biegu – wszyscy w niebieskich koszulkach.

Akcja zainicjowana została przez Klub Rodziców JiM Autyzm Help, a jej celem był bieg wokół boisk włocławskich szkół – tzw. „Niebieski Bieg dla Autyzmu”. Przypomnijmy, że w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Bieg w niebieskich strojach wokół boisk szkolnych symbolizuje solidaryzowanie się z osobami z autyzmem.

Poniżej publikujemy zdjęcia oraz film z drona, który wykonano podczas biegu w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w ZSCH”]

mar 31, 2017

Skip to content