Uczniowie Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie we Włocławku zakończyli kolejny rok nauki. Dla jednych był to pierwszy rok w naszej szkole, dla innych – kolejny etap edukacyjnej przygody.
Przed częścią uczniów już w przyszłym roku ważne wyzwania – egzaminy zawodowe i matura. Dziś jednak przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia we wrześniu!
📸 Publikujemy zdjęcia z uroczystości zakończenia roku szkolnego.


