Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Nasza uczennica zajęła I miejsce w XVI Konkursie Rzeźbiarskim im. Stanisława Zagajewskiego

04.04 2024r. w gmachu Zbiorów Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej, a także wręczenie nagród laureatom „XVI Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. X Edycja Konkursu Ogólnopolskiego dla Dzieci i Młodzieży”.

W tegorocznej edycji wzięło udział 174 twórców w różnych kategoriach wiekowych. Jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ kolejny rok z rzędu Natalia Galczak z kl. 2 TA zajęła I miejsce w konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 😍

kwi 9, 2024

Skip to content