Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Young Chef 2024 – za nami pierwsze warsztaty w Katowicach

Ośmioro uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku bierze udział w profesjonalnych warsztatach kulinarnych w ramach Young Chef 2024. To cykl 3 całodziennych warsztatów kulinarnych pod okiem profesjonalistów zwieńczony konkursem kulinarnym. Wydarzenie odbywa się w Katowicach w Restauracji Prodiż w Fabryce Porcelany, a partnerami przedsięwzięcia są: Electrolux Professional, Restauracja Fisherman, Autorska Cukiernia Cremo.

Podczas pierwszego dnia warsztatów Young Chef 2024 uczestnicy ćwiczyli podstawowe sosy i ich zastosowanie w kuchni oraz obróbkę warzyw. W części słodkiej warsztatów motywem wiodącym były podstawy pracy z czekoladą. Warsztaty prowadzili Rafał Koziorzemski oraz Marek Moskwa.
Warsztaty Young Chef 2024 odwiedził również znany polski projektant mody i wnętrz, który dla młodych adeptów kuchni przygotował specjalne podarki.

Ponownie spotkamy się już 25 marca…

Organizatorzy
moreblue_official
Partner Young Chef 2024 @electroluxpro
Partner medialny Young Chef 2024 @magazyn_szef_kuchni
by @zespolszkolchemicznych / Maciek Kowalczyk
#chef #warsztaty #gotowanie #szefkuchni #youngchef #electroluxprofessional

 

mar 1, 2024

Skip to content