Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zmarła Pani Barbara Kosowicz – emerytowany pracownik Zespołu Szkół Rolniczych

Niezmiernie przykro nam poinformować, że zmarła Pani Barbara Kosowicz – emerytowany pracownik Zespołu Szkół Rolniczych, który został przekształcony w Zespół Szkół nr 2, a następnie wszedł w skład Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Pani Barbara Kosowicz żyła 86 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą sobotę 23 grudnia 2023 r. o godzinie 11.00 w kościele św. Józefa we Włocławku. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 12.30 na cmentarzu parafialnym w Brześciu Kujawskim.

Pragniemy złożyć wyrazy najszczerszego współczucia rodzinie i bliskim.

 

gru 21, 2023

Skip to content