Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zmarł emerytowany wieloletni pracownik naszej szkoły – Tadeusz Bogacki

Z przykrością przyjęliśmy informację o śmierci Pana Tadeusza Bogackiego – emerytowanego, wieloletniego nauczyciela Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku.

Pan Tadeusz Bogacki był wieloletnim nauczycielem chemii oraz przedmiotów zawodowych. W szkole zajmował się również sprawami bezpieczeństwa, higieny i organizacji pracy.

Był szanowany i lubiany przez uczniów oraz kolegów i koleżanki z pracy. Zawsze służył pomocą radą i chętnie dzielił się swoim doświadczeniem. Będąc na emeryturze był częstym gościem Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku, a ostatni raz widzieliśmy się wspólnie podczas obchodów 75-lecia Chemika.

Zapisał się w naszej pamięci jako życzliwy i dobry człowiek.

W sobotę (16 grudnia) o g. 11.00 w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela we Włocławku odbędzie się msza żałobna po śmierci Pana Tadeusza Bogackiego. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o g. 12.00 na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku.

gru 12, 2023

Skip to content