Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Mistrzowie w swoim fachu – wyróżnienia dla uczniów ZSCH

Nadia Delewska z klasy technikum i Marcel Kobus otrzymali wyróżnienia w konkursie gastronomicznym „Mistrzowie w swoim fachu”, który odbył się w Bydgoszczy.

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych wzięli udział w konkursie gastronomicznym w Bydgoszczy i zdobyli wyróżnienia za całokształt pracy i przygotowanych dań oraz dodatkowe wyróżnienie od Nadleśnictwa Zamrzenica – Lasy Państwowe za carpaccio z buraka z kozim serem, orzechami i sosem truflowym.

Zarówno Nadia Delewska reprezentująca klasę technikum jak i Marcel Kobus klasy branżowej wykazali się pomysłowością i umiejętnościami w sztuce kulinarnej. Uczniowie pracowali pod opieką Pani Sylwii Wojtczak z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Gratulujemy.

gru 11, 2023

Skip to content