Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Talenty Chemika po raz kolejny odkryte

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyła się kolejna edycja „Talentów Chemika”. To wyjątkowe wydarzenie, kiedy uczniowie odkrywają przed publicznością swoje wyjątkowe umiejętności.

W tym roku bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Arek Domeradzki z klasy 5 PŻ, który zaprezentował umiejętności z akrobatyki i break dance-u. Warto wspomnieć, że oprócz 1 miejsca przyznanego przez jury, Arek zyskał również serca publiczności, która wyróżniła go specjalną nagrodą. Na uznanie jury zasłużyli również: Zuzanna Urbańska z klasy 4 TA (rysunek) oraz Liwia Bobrowska i Klaudiusz Karpiński z klasy 5 PAC, którzy to zdobyli 3 miejsce ex aequo prezentując na scenie umiejętności wokalne.

Warto w tym miejscu pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy pokazali swoje talenty.

Fundatorem nagród był Adrian Wiklak – prezes Zarządu Euro-Darmal Coaching sp. z o.o.

 

 

 

lis 21, 2023

Skip to content