Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Maria Łukasik z klasy 2 TF na podium prestiżowego konkursu fryzjerskiego

Kolejna nagroda dla uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku tym razem zdobyta w Bydgoszczy podczas XII Edycji Konkursu o Statuetkę Bydgoskiej łuczniczki.

Konkurs fryzjerski w Bydgoszczy polegał na przygotowaniu fryzury, makijażu oraz stroju, a co za tym idzie był pokazem kreatywności młodych fryzjerów. W konkursie udział wzięło 21 finalistów z 9 szkół, a jego poziom był bardzo wysoki, co nie ułatwiło zadania jury. Ostatecznie w kategorii męskiej sukces odniosła Maria Łukasik z klasy 2 technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku, zdobywając 3 miejsce.

cze 9, 2023

Skip to content