zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Bursztynowy Grzebień trafił do Włocławka! Uczniowie „Chemika” z nagrodami w prestiżowym konkursie
19 kwietnia 2023
0

14 kwietnia w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku odbyły się kolejne bursztynowe konkursy.

W XIX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień” I miejsce zajęła Maria Łukasik z klasy 2 technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Ponadto w XVII ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę” wyróżnienie otrzymała Paulina Przygońska z klasy 4 technikum fryzjerskiego ZSCH.

To ogromne wyróżnienie dla uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku, gdyż w konkursach biorą udział najlepsi uczniowie z całej Polski. Tegoroczne konkursy odbyły się pod tytułem „Kontrast z nutą bursztynu”.

Skip to content