Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski rozmawiał z maturzystami z „Chemika”

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski odwiedził Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku, gdzie spotkał się z uczniami klas maturalnych. Spotkanie to było wyjątkową okazją do zadania pytań prezydentowi na temat przyszłości miasta oraz nurtujących problemów, które dotyczą młodych mieszkańców Włocławka.

Pytania dotyczyły różnych aspektów życia w mieście, takich jak infrastruktura, edukacja, kultura, sport czy inicjatywy na rzecz młodzieży. Poruszono m.in. kwestię dofinansowania do zakupu rowerów dla mieszkańców Włocławka, komunikacji miejskiej, czy wyglądu miasta. Uczniowie mieli okazję poznać aktualne działania podejmowane przez władze miasta w tych obszarach oraz plany na przyszłość.

Spotkanie z prezydentem Włocławka było nie tylko okazją do zadania pytań, ale również do wymiany poglądów i dyskusji na temat przyszłości miasta. Uczniowie wyrazili swoje obawy, marzenia i sugestie, a prezydent Wojtkowski słuchał ich uważnie, zachęcając do aktywnego udziału w życiu społecznym miasta.

 

kwi 13, 2023

Skip to content