zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Uczniowie z chemika z 1 i 3 miejscem w II edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Welconomy Genius®
4 kwietnia 2023
0

W poniedziałek w Toruniu odbyło się ogłoszenie wyników II edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Welconomy Genius®. Wydarzenie było elementem Welconomy Forum in Toruń 2023.


To ogromne wyróżnienie dla uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Dwójka Uczniów stanęła na podium konkursu ekonomicznego. Zwycięzcą został Antonii Kazanecki (ZSCH – klasa 3 technik analityk), który w ubiegłym roku również miał okazję stanąć na podium. III miejsce zajęła również uczennica włocławskiego „Chemika” – Maja Pietrzak (2 klasa technikum organizacji turystyki). W grupie osób zaproszonych do Torunia znalazł się również trzeci finalista z włocławskiego Chemika – Michał Kowalski – (3 klasa technik żywienia i usług gastronomicznych).

II edycja konkursu Welconomy Genius® odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Welconomy Forum in Toruń 2023 to wydarzenie, w którym uczestniczyło niemal półtora tysiąca gości, a wśród nich – politycy, dyplomaci, naukowcy, biznesmeni i eksperci z dziedziny finansów i ekonomii.

Zwycięzcom gratulujemy!

Skip to content