zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Cieszymy się z sukcesów naszych sportowców

Tym razem Nadia Henszel oraz Aneta Orzechowska otrzymały z rąk Prezydenta Włocławka Stypendia za osiągnięcia sportowe.

Nadia Henszel trenuje w Klubie Sportowym Academy Martial Arts. Pod okiem trenera Pawła Sidora zdobyła m.in. Mistrzostwo Polski Low kick oraz Wicemistrzostwo Polski Kick light. Aneta Orzechoska jest zawodniczką Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Vectra Włocławek i pod opieką trenera Dariusza Wierzbickiego została dwukrotną Mistrzynią Polski w rzucie młotem. Nadia i Aneta są uczennicami klasy 2 TAŻ Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Nadia uczy się na kierunku technik analityk, natomiast Aneta na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.

mar 7, 2023

Skip to content