Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Noc w Szkole 2023 za nami! Zobaczmy skrót wideo

Piątek 13-go – pod takim hasłem odbyła się kolejna Noc w Szkole. Poniżej publikujemy skrót wideo z nocnego spotkania w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.

Grupa niemal 100 osób uczestniczyła w Nocy w Szkole. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem – Piątek 13-go. Nie zabrakło sportowych atrakcji w tym tradycyjnego turnieju w siatkówkę czy aerobiku. Ponadto do dyspozycji była kawiarenka, karaoke, sala kinowa oraz sale z konsolami gier. Nie zabrakło pysznego poczęstunku w postaci gofrów, żurku, spaghetti i wegetariańskiego dnia z ryżem.

sty 17, 2023

Skip to content