Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie Chemika na promie Polferries

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku z kierunków turystycznych, gastronomicznych i hotelarskich odbyli kolejną wizytę studyjną – tym razem odwiedzili oni prom pasażerski Wawel pod banderą Polferries.

Jednodniowa wizyta studyjna odbyła się we współpracy z Polferries. Na miejscu młodzież mogła zwiedzić prom pasażerski i poznać realia pracy w bazie hotelarskiej, w zapleczu gastronomicznym oraz informacji turystycznej. Była to również wspaniała okazja do zapoznania się z dodatkową ofertą spędzania czasu wolnego na promie.

Wizyta była również wspaniałą okazją do zwiedzenia Gdańska, w tym Jarmarku Bożonarodzeniowego.

gru 14, 2022

Skip to content