Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

ŚLADAMI BOHATERÓW 1914 – 1956 – zwycięski film i I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych dla „Chemika”

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku wzięli udział grze miejskiej Włocławianie Pamiętają oraz zajęli 1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych za zrealizowanie filmu.
„Śladami Bohaterów 1914 – 1956” – to tytuł zwycięskiego filmu przygotowanego przez uczniów klasy 1 TR z Chemika. FIlm jest efektem gry miejskiej oraz spaceru po symbolicznych miejscach we Włocławku. Szczególne podziękowania kierujemy do młodzieży, która fantastycznie zaprezentowała się podczas wydarzenia. Dziękujemy również Stowarzyszeniu PATROL Włocławek za użyczenie historycznych mundurów.

gru 12, 2022

Skip to content