Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zapraszamy do udziału w konkursie TALENTY CHEMIKA

Zaprezentuj swoje zdolności: muzyczne, taneczne, plastyczne i inne. Nagraj krótki filmik, prześlij go nam i zakwalifikuj się do etapu II. W kolejnym etapie zaprezentuj swój talent przed publicznością oraz jury i zdobądź nagrodę!

SZCZEGÓŁY KONKURSU I REGULAMIN ZNAJDZIESZ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY I FB

ETAP  I           Termin:  7- 20 XI 2022      Forma: FILMIK do 1 min

Uczestnicy przygotowują i zgłaszają jedną prezentację talentu w postaci nagranego filmu (długość filmu do 1 minuty) przesłanego na pocztę elektroniczną:   jpolzsch@op.pl  Podpisane filmiki (imię, nazwisko, klasa, nr telefonu)  przyjmowane są do dnia 20 XI 2022 .

Weryfikacja nadesłanych zgłoszeń do 29 XI 2022 i poinformowanie uczestników, którzy przechodzą do następnego etapu – finałowego.

ETAP  II         Termin: 6 XII 2022                Miejsce: AULA ZSCH

Prezentacja talentu przed jury i publicznością  „na żywo”. Finaliści mają max 5 minut na swoją prezentacją. Spośród finalistów, którzy przeszli do etapu 2 wyłonieni i nagrodzeni zostaną uczestnicy, którzy zajęli I, II , III miejsce. Podczas finału publiczność również wybierze swojego zwycięzcę.

REGULAMIN – Plik (PDF)

lis 10, 2022

Skip to content