Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W czwartek w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Podczas uroczystego apelu zaprezentowano program artystyczny, w ramach którego przedstawiono rys historyczny drogi Polski do odzyskania niepodległości. Również w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego.

Dzień poprzedzający 11 listopada był w naszej szkole w barwach biało-czerwonych. Uczniowie i nauczyciele nosili akcenty związane z barwami narodowymi, a ozdób nie mogło również zabraknąć na korytarzach. Z tej okazji przygotowano również specjalną wystawę.

lis 10, 2022

Skip to content