Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji – wyróżnienie dla Pani Anety Gniady-Wieczorek

Miło nam poinformować, że Pani Aneta Gniada-Wieczorek została wyróżniona w konkursie Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji. W piątek 14 października w Teatrze Muzycznym w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień.

Powołana przez marszałka województwa kapituła konkursowa wskazała osiemnaście najlepszych kandydatur do tytułu Kujawsko-Pomorskiego Lidera Edukacji. Jest nam niezmiernie miło, że wśród wyróżnionych osób znalazła się Pani Aneta Gniada Wieczorek z Zespołu Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie we Włocławku.

paź 14, 2022

Skip to content