zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Propozycje do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego 2022 – głosowanie 23-25 maja

Poniżej publikujemy listę projektów, które zostały zakwalifikowane w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego 2022. Na każdy z tych projektów będzie można głosować już od poniedziałku. Zachęcamy do zapoznania się, gdyż jeden uczeń może oddać tylko jeden głos.

Propozycja 1

Imię i nazwisko zgłaszającego: Patrycja Z.

Tytuł projektu: Wyposażenie siłowni

Zakup elementów siłowni w postaci – stepera, bieżni, roweru magnetycznego treningowego oraz orbitreka.

 

Budżet projektu: 4000 zł


 

Propozycja 2

Imię i nazwisko zgłaszającego: Wiktoria S.

Tytuł projektu: Kącik z ławkami obok boiska

Projekt przewiduje zakup i montaż ławek zewnętrznych w okolicach boisk szkolnych na dziedzińcu szkoły. Ławki w tym miejscu dałyby możliwość nie tylko wypoczynku, ale również mogłyby służyć podczas lekcji na dworzu.

 

Budżet projektu: 3500 zł


Propozycja 3

Imię i nazwisko zgłaszającego: Martyna N.

Tytuł projektu: Lustra

Projekt przewiduje zakup i montaż luster w damskich toaletach. Lustra powinny  być w układzie pionowym, tak aby w miarę możliwości było widać całą sylwetkę. Proponowane rozmiary to 160×80. Lustra zostaną przyklejona na podkładzie z płyty ozdobnej, która następnie zostanie przyczepiona do ściany w sposób trwały.

 

Budżet projektu: 600 zł


 

Propozycja 4

Imię i nazwisko zgłaszającego: Julia D., Daria S.

Tytuł projektu: Relaks i wygoda

Propozycja obejmuje zakup worków sako wraz z pufami, stolikami regałem na książki i kwietnikami. Zakłada się powstanie około 7 punktów na terenie szkoły, w których znajdowałyby się wymienione elementy. Worki sako wraz z pufami umożliwiłyby utworzenie miejsc do relaksu w czasie przebywania w szkole. Elementy te mogłyby być dowolnie aranżowane i przenoszone w zależności od potrzeb w danym czasie.

 

Budżet projektu: 4 000 zł


 

Propozycja 5

Imię i nazwisko zgłaszającego: Dominik B.

Tytuł projektu: Siłownia szkolna

Zakup wyposażenia siłowni, w tym zestawu sztangi i obciążników o wadze 58 kg (2x hantle); Zestaw kulturystyczny – gryf prosty, gryf lekko łamany, gryf krótki, ławka regulowana, obciążniki o wadze do 155 kg; Mata do ćwiczeń pod sprzęt w rozm. 180×180; Zestaw treningowy: skakanka oraz taśmy od 2,5 do 18 kg.

 

Budżet projektu: 3910 zł


 

Propozycja 6

Imię i nazwisko zgłaszającego: Daria W.

Tytuł projektu: Szkolny radiowęzeł

Projekt zakłada uruchomienie szkolnego radiowęzła. Ze względu na ograniczony budżet możliwe byłoby rozmieszczenie głośników na wszystkich piętrach budynku A szkoły oraz podłączenie ich do wzmacniacza wraz z panelem sterującym. Radiowęzeł pełniłby funkcję informacyjną i rozrywkową. Dzięki temu możliwe byłoby puszczanie muzyki oraz przekazywanie najważniejszych informacji z życia szkoły.

 

Budżet projektu: 4000 zł

 

 

maj 19, 2022

Skip to content