Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Ragu z sercem i od serca

Przez całe niedzielne popołudnie w wietrze i padającym deszczu, pod Halą Mistrzów uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych przygotowywali wyjątkowe ragu z warzywami, cielęciną i mnóstwem innych dodatków z których najważniejszym było serce.

Efekt wizualny także był niecodzienny bo potrawę przygotowywano na wielkiej patelni, która trafiła do Włocławka za sprawą Zbyszka Korzeniowskiego, reprezentanta Polski na Międzynarodową Olimpiadę Kulinarną i właściciela Cateringu „W pół drogi” #cateringwpoldrogi , ten chętnie przybył do miasta w towarzystwie swojej kuchennej ekipy aby wspomóc uczniów. Akcję wsparła również firma RUN CHŁODNIA Włocławek.

 

lut 1, 2022

Skip to content