Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Nauczyciele z Chemika z wizyta studyjną w Danii w ramach Erasmus+

W dniach 12-14 października nauczyciele z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku – Beata Nejman Magdalena Gądek i Aleksandra Razmus-Strzelecka odbyli wizytę studyjną w Danii. Był to tak zwany jobshadowing w ramach projektu Erasmus +.

Nauczyciele poznawali tam charakterystykę pracy szkoły zawodowej, obserwowali Duńskich nauczycieli przy pracy z młodzieżą, uczestniczyli w warsztatach m.in. Gastronomicznych. Szkoła ta, była tak zwaną szkołą przejściową dla młodzieży ze specjalnymi potrzebami. Nauczyciele poznawali system duńskiej edukacji, tzw. System dualny. Była to okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy z nauczycielami duńskimi.

 

Projekt realizowany jest w międzynarodowej sieci współpracy, której liderem jest Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” z Wrocławia.

 

paź 25, 2021

Skip to content