zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie ZSCH nie tylko w szkole

Uczniów Zespołu Szkół Chemicznych można spotkać nie tylko w szkole ale również podczas różnych wydarzeń w mieście. Tak było również podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, gdzie nasi uczniowie obsługiwali oficjalnych gości.

14 października w Centrum Kultury Browar B odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Ewy Dmoch zajęli się przygotowaniem poczęstunku dla oficjalnych gości. Przy pięknie udekorowanych stołach, pomagali gościom przy serwisie kawowym, słodkim poczęstunku oraz serwowali okolicznościowy tort.

paź 19, 2021

Skip to content