zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
31 sierpnia tego roku Dyrektor ZSCH Krystyna Młotkowska odeszła na emeryturę
1 września 2021
0

Są takie dni jak te, gdy po wieloletniej współpracy, przeżytych wspólnie chwilach przychodzi czas na nowy etap w życiu. 31 sierpnia br. wieloletnia Dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku Krystyna Młotkowska przeszła na emeryturę.

Krystyna Młotkowska zarządzała szkołą od grudnia 2010 r. jako pełniąca obowiązki Dyrektora, a następnie jako Dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Pracując w szkole zawsze kierowała się troską o wszystkich stanowiących społeczność szkolną.

Pragniemy złożyć Pani Krystynie Młotkowskiej serdeczne życzenia i podziękowania za długoletnią pracę oraz zaangażowanie. Jednocześnie zapewniamy, że drzwi Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku są zawsze dla niej otwarte. Liczymy również na wsparcie i zapewniamy, że zawsze jesteśmy otwarci na jej opinie i rady. Dziękujemy za wieloletnią współpracę!

Poniżej publikujemy również kilka słów, które przesłała do Nas Dyrektor Krystyna Młotkowska.

„Serdecznie dziękuję Wszystkim Pracownikom, Uczniom i Rodzicom za wieloletnią współpracę, za wspólnie spędzony czas i niezapomnianą atmosferę sprzyjającą realizowaniu zamierzeń zawodowych.”

Życzę powodzenia i sukcesów.

Krystyna Młotkowska

Skip to content