Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Jesteś zainteresowana/zainteresowany praktykami zagranicznymi w Niemczech?

Jesteś uczennicą/uczniem Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku w zawodach kucharz, technik żywienia i usług gastronomicznych lub technik hotelarstwa? Jesteś zainteresowana/zainteresowany praktykami zagranicznymi w Niemczech? CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Kształcimy otwartych i operatywnych pracowników dla Europy.”

Zachęcamy uczennice i uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku do udziału w projekcie praktyk oraz szkoleń zagranicznych w Niemczech. Wszelkie informacje dotyczące projektu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w sekretariacie. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 11.01.2021 r.

gru 19, 2020

Skip to content