Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Chemik dołącza do akcji – Szkoła dla hymnu 2020

10 listopada Społeczność Zespołu Szkół Chemicznych, punktualnie o godzinie 11:11 odśpiewa hymn narodowy. Wszystko to w ramach akcji Szkoła dla hymnu 2020, której celem jest upamiętnienie Dnia Niepodległości.

Do akcji zaprosiło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkoły, przedszkola oraz inne placówki oświatowe każdego roku biorą udział w akacji „Szkoła dla hymnu”. W tym roku ze wzglĘdu na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej, zaproponowano wspólne śpiewanie w danej klasie lub grupie, również w formie online.

Wspólnie zatem odśpiewajmy 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 Mazurka Dąbrowskiego. Niech to będzie wyjątkowa chwila dla nas wszystkich.

lis 10, 2020

Skip to content