zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
UWAGA. Wręczenie świadectw uczniom klas maturalnych
23 kwietnia 2020
0

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tegoroczne wręczenie świadectw ukończenia szkoły uczniom klas maturalnych odbędzie się w zmienionej formule. Rozdanie świadectw nastąpi w holu głównym szkoły według podanego niżej harmonogramu.

O określonej poniżej godzinie wyznaczona klasa stawia się przy wejściu głównym do szkoły. Uczniowie w odstępach 2 metrów od siebie w kolejności alfabetycznej ustawiają się na zewnątrz budynku (w maseczkach i rękawiczkach) i pojedynczo wchodzą do szkoły. Uczniowie zobowiązani są posiadać własny długopis. Świadectwa będzie wręczał dyrektor szkoły. Po odbiorze świadectwa uczniowie wychodzą z budynku i niezwłocznie opuszczają teren szkoły (nie wolno gromadzić się na placu i terenie wokół szkoły).

Harmonogram wręczania świadectw ukończenia szkoły:

godz. 09:00 – klasa 4 TAC

godz. 09:45 – klasa 4 AH

godz. 10:30 – klasa 4 GB

godz. 11:15 – klasa 4 TR

godz. 12:00 – klasa 4 TF

godz. 12:45 – klasa 4 GK

Należy dokonać zwrotu książek do biblioteki w celu rozliczenia się ze szkołą. Świadectwo ukończenia szkoły można odebrać w innym terminie w godzinach 10:00-12:00

Z wyrazami szacunku,

Krystyna Młotkowska

Dyrektor Szkoły

Skip to content