zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Zajęcia szkolne odwołane – 12 – 25 marca br.
11 marca 2020
0

Informujemy, że zajęcia w szkole są odwołane w terminie: od 12 do 25 marca br. włącznie.

SZANOWNI PAŃSTWO

decyzją MEN, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, od 12 marca do 25 marca zajęcia w szkołach ponadpodstawowych zostają zawieszone.

Nauczyciele będą kontaktować się z młodzieżą za pomocą dziennika elektronicznego. Informuję, iż na platformie MEN: epodręczniki.pl znajdują się materiały edukacyjne dla ucznia pozwalające na utrwalanie i poszerzanie wiadomości z większości przedmiotów. Materiały są ogólnodostępne i bezpłatne.

Proszę o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ, MEN oraz dyrektora szkoły. Apeluję o rozważne wykorzystanie tego czasu przez młodzież i unikanie dużych skupisk ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, centra handlowe itp).

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki.

Skip to content