Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Warsztaty edukacyjne z firmą ANWIL oraz Politechniką Gdańską i Łódzką

ANWIL we współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych we Włocławku oraz Zespołem Szkół Technicznych we Włocławku zaprasza na warsztaty edukacyjne prowadzone przez specjalistów z Politechniki Gdańskiej oraz Politechniki Łódzkiej, które odbędą się w piątek, 7 czerwca w godzinach 10:00-12:00 (I tura) i 12:00-14:00 (II tura).

Włocławska spółka z Grupy ORLEN od wielu lat angażuje się w popularyzację nauki przedmiotów ścisłych na wszystkich poziomach kształcenia. Wśród inicjatyw na rzecz podnoszenia poziomu edukacji znajdują się takie, które przedsiębiorstwo realizuje w partnerstwie z lokalnymi szkołami oraz uczelniami wyższymi.

Przed dwoma laty ANWIL zainicjował warsztaty chemiczne uczniów z okolicznych placówek, które w salach laboratoryjnych Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku poprowadzili naukowcy
z Politechniki Łódzkiej. W wykładach i ćwiczeniach poświęconych materiałom polimerowym wzięło udział 60 gimnazjalistów z Włocławka i okolic.

Zgłoszenia do udziału w tegorocznych warsztatach chemicznych realizowanych w Zespole Szkół Chemicznych prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: zschem.wek@gmail.com w terminie do środy,
5 czerwca 2019 r. (włącznie).

Wiadomość powinna zawierać następujące dane:

  • imię i nazwisko ucznia;
  • nazwa szkoły;
  • imię i nazwisko nauczyciela zgłaszającego (wraz z numerem kontaktowym oraz informacją o jego obecności na warsztatach).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu zapisów, zakwalifikowani uczestnicy otrzymają szczegółową agendę wydarzenia.

maj 28, 2019

Skip to content