zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Maturzyści ukończyli szkołę. Zdjęcia
1 maja 2019
0

30 kwietnia w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się uroczyste wręczenie świadectw dla tegorocznych maturzystów. Przed absolwentami ZSCH najważniejsza próba – czyli egzamin dojrzałości.

To był ostatni dzień w szkole tegorocznych maturzystów z „Chemika”. Mimo tego absolwenci szkoły odwiedzą jeszcze raz ale tym razem stawią się na egzaminy maturalne, które zdecydują o ich najbliższej przyszłości. Czas spędzony w szkole średniej, to jedne z najpiękniejszych lat. Wtedy nawiązujemy przyjaźnie, które często pozostają na całe życie oraz stawiamy pierwszy krok w dorosłym życiu.

Publikujemy zdjęcia z uroczystego zakończenia roku maturzystów, które odbyło się w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Nie zabrakło występów artystycznych przygotowanych przez młodszych kolegów i koleżanki absolwentów szkoły. Wręczono również nagrody dla wyróżnionych oraz pamiątkowe upominki.

« z 4 »
Skip to content