zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Prof. Mariusz Jędrzejko gościem „Chemika”. 20 marca
11 marca 2019
0

Zwieńczeniem tygodnia życzliwości zorganizowanego w ramach akcji „Życzliwy Włocławek” będzie prof. Mariusz Jędrzejko. W ramach wizyty, która odbędzie się 20 marca zaplanowano warsztaty z młodzieżą oraz szkolenie dla kadry pedagogicznej, służb mundurowych oraz kuratorów sądowych.

Na zaproszenie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku prof. Mariusz Jędrzejko przyjedzie po raz drugi. Poprzednia wizyta, która odbyła się w 2013 roku dotyczyła zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami. Wielokrotnie mogliśmy go wiedzieć w roli eksperta nie tylko podczas konferencji naukowych ale również w telewizjach ogólnopolskich, w tym m.in. TVP, TVN czy Polsat.

20 marca odbędą się dwa warsztaty skierowane do młodzieży Zespołu Szkół Chemicznych oraz oddzielny warsztat dla nauczycieli, pedagogów, funkcjonariuszy Policji oraz kuratorów sądowych.

Skip to content