Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Stoły i ciasta bożonarodzeniowe w chemiku – zdjęcia

W chemiku odbył się tradycyjny szkolny konkurs na aranżację stołu bożonarodzeniowego. Już po raz kolejny uczniowie zaprezentowali swoją wizję stołu świątecznego. W tym samym czasie odbył się również konkurs gastronomiczny pn. „Ciasto makowe na świąteczną nutę”.

W konkursie na aranżację stołu bożonarodzeniowego udział wzięło 17 dwuosobowych zespołów z różnych klas. Oceniane były dekoracje stołów w tym pomysłowość, estetyka oraz nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. W głosowaniu udział wzięli wszyscy uczniowie ZSCH, nauczyciele i jury.

W tym samym czasie odbył się również konkurs gastronomiczny pn. „Ciasto makowe na świąteczną nutę”. Uczniowie klas gastronomicznych na zajęciach z pracowni gastronomicznej przygotowali świąteczne wypieki na bazie maku.

Konkurs na aranżację stołu bożonarodzeniowego

  • 1 miejsce – Weronika Podgórska i Nicola Wasilewska (2 ga)
  • 2 miejsce – Paula Chojnicka i Katarzyna Baraniak (4 gb)
  • 3 miejsce – Patrycja Paśniewska i Oliwia Muraska (2 ga)
  • 4 miejsce – Monika Berke i Sylwia Brzeczkowska (4 kr)

Wyniki szkolnego konkursu gastronomicznego „Ciasto makowe na świąteczną nutę”

  • 1 miejsce – Klaudia Pawlak i Aleksandra Maliszewska (1 ga)
  • 2 miejsce – Natalia Kochanowska i Klaudia Charzewska (3 gk)
  • 3 miejsce – Sandra Jankowska i Jakub Operlejn (2 ga)

Nagrody ufundowała Rada Rodziców i Krajowa Spółka Cukrowa S.A. „Polski Cukier”.

[Best_Wordpress_Gallery id=”80″ gal_title=”Stoły bożonarodzeniowe 2018″]

gru 20, 2018

Skip to content