Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

II miejsce i wyróżnienie dla uczniów Chemika w konkursie kulinarnym

20 listopada br. uczniowie ZSCH we Włocławku (2 osoby – uczniowie kl. 2 GB Bartłomiej Pietrzko i ucz. kl. 3 AG Szymon Kaczorek) brali udział w międzyszkolnym konkursie kulinarnym „Turniej gęsinowy – Gęsina na Św. Marcina”, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 3 we Włocławku.

Celem konkursu było: doskonalenie umiejętności kulinarnych uczniów, rozbudzenie inicjatywy i pomysłowości uczniów, poniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pogłębienie wiedzy o tradycji kulinarnej Regionu Kujaw, wykorzystanie bogactwa produktów tradycyjnych i lokalnych regionu.

Konkurs przebiegł w dwóch etapach: pisemny (test) i praktyczny (nakrycie dla 2 osób, przygotowanie zakąski z gęsiny oraz elementów dekoracyjnych).

Wyniki konkursu naszych uczniów

– Szymon Kaczorek – II miejsce

– Bartłomiej Pietrzko – wyróżnienie

lis 21, 2018

Skip to content