Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zespół Szkół Chemicznych podczas Festiwalu Zawodów we Włocławku

W czwartek w Urzędzie Miasta odbył się Festiwal Zawodów, w ramach którego zaprezentowały się szkoły techniczne z Włocławka. Odwiedzający wydarzenie gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość zapoznania się kierunkami kształcenia.

Organizatorem Festiwalu Zawodów było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Wydarzenie było częścią Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, a odwiedzający młodzi ludzie mieli możliwość odkryć swój talent.

Poniżej publikujemy relację wideo i zdjęcia z prezentacji podczas Festiwalu Zawodów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”75″ gal_title=”ZSCH podczas Festiwalu Zawodów”]

lis 8, 2018

Skip to content