Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie ZSCH na Targach Hair Forum

21 października klasy fryzjerskie wzięły udział w piątej edycji Targów Hair Forum w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach oraz wykładach w strefie dla ucznia, przygotowanych przez instruktorów tworzących programy edukacyjne.

Przyszli fryzjerzy z wielką ochotą występowali na scenie jako modele i poddawali się nowoczesnym zabiegom fryzjerskim.

Podczas zwiedzania stoisk Hair Forum, przyszli fryzjerzy poznali najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku fryzjerskim i kosmetycznym i przyglądali się pokazom znakomitych stylistów polskich i zagranicznych. Targi zakończyły się Mistrzostwami Artystów z całej Polski w wielu kategoriach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”72″ gal_title=”Uczniowie ZSCH na Targach Hair Forum”]

paź 30, 2018

Skip to content