Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Ciao! Hallo! Velkommen! Nauczyciele z Chemika na warsztatach w Danii

Od kilku lat uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku korzystają z możliwości kształcenia się za granicą. Tym razem to nauczyciele wzięli udział w warsztatach, które odbyły się w Danii.

Dzięki projektowi pn. „Ciao! Hallo! Velkommen! Zgłębiamy duńskie, włoskie i niemieckie standardy pracy”, współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach ERASMUS+, nauczyciele uczestniczyli w specjalnych warsztatach w Danii, w ramach których mili możliwość poznać rozwiązania w kształceniu zawodowym za granicą.

Więcej o warsztatach już niebawem.

[Best_Wordpress_Gallery id=”71″ gal_title=”Nauczyciele z Chemika na warsztatach w Danii”]

paź 1, 2018

Skip to content