zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Będzie ławeczka Marii Skłodowskiej-Curie!
28 września 2018
0

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Projekt powstania ławeczki Marii Skłodowskiej-Curie uzyskał akceptację mieszkańców, a tym samym będzie realizowany w przyszłym roku przy Zespole Szkół Chemicznych.

Ozdobna ławeczka z sylwetką patronki Naszej szkoły Marii Skłodowskiej-Curie ma zostać usytuowana po prawej stronie przy wejściu do szkoły (obecnie znajduje się tam trawnik i drzewa). W miejscu tym moglibyśmy na chwilę przystanąć, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a jednocześnie ławeczka wraz z sylwetką noblistki stanie się istotnym punktem podczas rodzinnych spacerów wzdłuż włocławskich bulwarów. Skwerek ten nabierze uroku również za sprawą małej infrastruktury oraz iluminacji.

Dziękujemy za wsparcie inicjatywy. Mamy nadzieję, że miejsce to stanie się ważnym elementem naszego miasta i symbolem szkoły.

Skip to content